Якість і вартість 

Яких шиншил потрібно вирощувати

Кожен фермер-початківець насамперед повинен підготувати для своєї майбутньої ферми якісних племінних хутрових шиншил. Виникає логічне запитання: яка саме шиншила є племінною та хутровою і як це визначити?

Якісна племінна шиншила — це та шиншила, яка дає найкращу ціну за хутро від її потомства.

 

Скільки насправді коштує якісна хутрова шиншила?

Повторюємося: На інтернет-сайтах можна зіткнутися з різними пропозиціями про продаж шиншил. Продавці користуються тим, що у вас немає ніякого досвіду і ви не розбираєтеся в якості тварин, не знаєте, що таке генетичні дефекти, а звертаєте увагу тільки на низьку ціну. Як правило, це тварини поганої якості, які в кінцевому результаті, приносять фермеру в кращому випадку низький дохід, а то і зовсім від таких тварин доходу немає, одні збитки.

Факт, що ціна на племінних тварин, завжди перевищує ціну за шкірку, якщо шкірка в середньому коштує 50-60 $., то ціна племінної тварини, яка приносить такі шкірки як мінімум в 2 рази дорожче, тому що такий звір швидко окуповується, так само, як і у всіх інших напрямках тваринництва в усьому світі. Як відомо, на прикладі корів, не та корова племінна яку просто так назвали, і яка приносить 10 літрів молока в день, а племінна та, яка приносить 35 літрів, ось Вам і результат! А витрати на утримання ті самі, але прибуток різний, тому і коштує племінна корова в кілька разів дорожче.

Тому логічний висновок, що якісна племінна шиншила не може коштувати дешевше ціни шкірки.

 

Вирощуємо тільки якісних племінних шиншил!

Запуск шиншилового бізнесу слід розпочати з відвідин сучасної хутрової ферми і ознайомленням з відповідною літературою, адже Вам потрібно сформувати правильний підхід до бізнесу, тварин і умов їх утримання.

КОНТАКТИ

Телефон:    +38 (063) 964 22 11

WhatsApp: +38 (098) 552 96 42

Telegram:  

Пошта:

chinchillareal@gmail.com

  • YouTube - серый круг
  • Facebook
  • Instagram

© 2007–2020 Chinchilla Real