12

РОКІВ В ХУТРОВОМУ БІЗНЕСІ

55

ФЕРМ - ПАРТНЕРІВ

06

ПРЕДСТАВНИЦТВ

В РІЗНИХ КРАЇНАХ

37

ПРОВЕДЕНИХ

ХУТРОВИХ ТОРГІВ

Запуск ферм - партнерів

Багато фермерів думають, що найважливіше в шиншиловому бізнесі це клітки, корми, приміщення, а ми стверджуємо, що головне це правильне і ефективне використання часу, інформації і практичної роботи успішних ферм. При неправильній організації ці три складові не враховуються, тим самим створюють не бізнес, а захоплення, яке не завжди приносить гроші. Наш досвід співпраці з багатьма фермерами за кордоном, дозволяє робити певний аналіз того, що ефективно, а що ні, яка робота приносить високий дохід, а яка забирає тільки час. Ми сформували певну модель роботи, націлену на економічний успіх і пропонуємо її на наших сайтах, в наших книгах, програмах і семінарах. Така модель організації бізнесу дозволяє фермеру стати успішним. В основу нашої моделі ведення і розвитку бізнесу, ми заклали такі головні стратегічні аспекти:

  • Генетика

  • Корма

  • Уход, содержание и ветеринария

  • Работа с мехом

  • Партнёрство

Раніше, тварини та хутро виробництва українських фермерів, в світі, не асоціювалася з високою якістю, але ситуація постійно покращується. Все більша кількість фермерів, розуміючи важливість якості хутра, змінюють психологію організації бізнесу і переходять від кількості до якості.

Так званий «фактор іміджу країни», який впливає на ринкову вартість продукту, прекрасно ілюструється на прикладі італійської шкіри. Як тільки з'ясовується, що виріб з італійської шкіри, то він стає в очах покупця одразу на певний відсоток дорожче, тобто це коефіцієнт додаткової вартості, за рахунок престижу продукту країни в цілому. Такий фактор застосовується до різних товарів і різних країн. Україна впевнено напрацьовує свій позитивний імідж продукту в шиншиловодстві і роботі з хутром.

Кількість шиншилового хутра, яке виготовляється в Україні, не покриває постійного попиту, тому фермери отримують високі ціни на торгах, які проводимо ми і наші партнери в різних країнах світу (Україна, Польща, Латвія, Румунія, Молдова і так далі) і на хутрових аукціонах в Копенгагені і Канаді («Kopenhagen Fur», «Nafa»).

В нашому теперішньому світі, який постійно змінюється, необхідно швидко реагувати і вносити корективи в стратегію ведення бізнесу, при появі нової інформації і технологій, нових ринків збуту і стандартів продукції, що виробляється.

Наша робота по аналізу і впровадженню нової інформації і технологій не закінчується. Ми постійно будемо тримати вас в курсі всіх новин хутрового бізнесу на нашому YouTube каналі «Сhinchilla Real Fur» (YouTube.com/c/ChinchillaReal) і в розділі Blog на нашому сайті. 

Розвивайтесь разом з нами! Ми відкриті до співпраці. Пишіть, дзвоніть і ми з задоволенням відповімо на всі ваші питання і приймемо до уваги всі ваші побажання.

Ми вважатимемо, що наші цілі досягнуті тільки тоді, коли тварини, хутро і вироби з нього, виготовлені на території України, будуть синонімами найкращої якості в будь - якій точці світу.

 

З повагою, команда Chinchilla Real 

КОНТАКТИ

Телефон:    +38 (063) 964 22 11

WhatsApp: +38 (098) 552 96 42

Telegram:  

Пошта:

chinchillareal@gmail.com

  • YouTube - серый круг
  • Facebook
  • Instagram

© 2007–2020 Chinchilla Real