Що шиншиловод повинен зробити для вичинки та продажу у нас хутра?

  1. Вам необхідно замовити і отримати пломби для кожної шкірки з унікальним номером і штрих кодом, для цього потрібно          подзвонити або написати нам.

  2. Після пломбування шкірок, Ви повинні відправити їх на вичинку, в центр прийому Chinchilla Real Fur в Вашій країні.

  3. Після вичинки ми робимо сортування шкірок і купляємо їх у Вас, попередньо погодивши з Вами ціни.

Вичинка хутра шиншили 

Щоб добре підготувати хутро на продаж в будь-яку країну світу, нами була запущена, вперше в Україні, передова та сучасна вичинка хутра. Ви прекрасно і самі знаєте, що якість хутра напряму залежить від якості хімікатів, сучасної технології вичинки і від філігранної ручної роботи над кожною шкіркою.

Усвідомлюючи, що тільки найкраща якість вичинки хутра дозволить нам завжди бути присутніми і лідирувати на хутровому ринку, ми вивчили і впровадили весь досвід і передові технології від найкращих виробників в цій галузі.  В організації виробництва ми зробили ставку на автоматизацію багатьох процесів. Наше обладнання та все виробництво створювалося тільки під параметри шиншили, тому, делікатність зберігається на кожному етапі. Всі етапи обробки контролюють найкращі технологи в світі.

Світові лідери по хімікатам і технологіям вичинки хутра це: США, Європа і Китай. Ми вибрали лідера - Jos. H. Lowenstein & Sons (США). Ми осягали всі тонкощі ручної філігранної роботи над хутром в США, Латинській Америці і Канаді - країнах першопроходьців шиншиловодства на Землі. Ми співпрацюємо з Canchilla Associates limited, з досвідом роботи понад 50 років і однією з перших в хутряній індустрії. Співпрацюючи з фермерами Аргентини, Бразилії, Західної і Східної Європи ми працюємо з найкращим хутром в світі.

КОНТАКТИ

Телефон:    +38 (063) 964 22 11

WhatsApp: +38 (098) 552 96 42

Telegram:  

Пошта:

chinchillareal@gmail.com

  • YouTube - серый круг
  • Facebook
  • Instagram

© 2007–2020 Chinchilla Real